דף הבית / חדשות / טריומף: ריקי קרמייקל רוכב על המוטוקרוס החדש
MX250F

טריומף: ריקי קרמייקל רוכב על המוטוקרוס החדש

בפרק השלישי והאחרון בחשיפה של הטריומף-קרוס החדש אנו רואים אותו באקשן על מלא בגרסת ה-250 סמ"ק

בטריומף ייכנסו לראשונה בעונת 2024 לסגמנט המוטוקרוס עם אופנוע בנפח 250 סמ"ק; כאן נראה ונשמע האופנוע בגז מלא במסלול המוטוקרוס

לאחר שני סרטונים שחשפו רק את המנוע ואת השלדה, בטריומף עולים שלב ומראים את האופנוע באקשן על המסלול עם ריקי קרמייקל האגדי ועם אוון פרי, אשר אמון על הפיתוח. אין יותר מדי מה ללמוד ובשלב זה אין פרטים טכניים. אפשר לראות כי יש אופציה לבקרת זינוק, בקרת אחיזה וקוויקשיפטר.

צפו ב-MX250F (שם זמני, לא ברור אם ייקרא כך) באקשן:

בטריומף הודיעו על כוונתם להיכנס לסגמנטים פופולריים ורווחיים בעולם האופנועים – המוטוקרוס והאנדורו, שנמצאים במגמת גידול בעולם וגם בארץ. לשם כך שכרו בטריומף את שירותיהם של רוכבי פיתוח בעלי שם כדוגמת ריקי קרמייקל האמריקאי (12 אליפויות סופרקרוס ומוטוקרוס אמריקאיות) ואיוון סרבנטס הספרדי (4 אליפויות עולם באנדורו, כולל 3 רצופות בתחילת שנות האלפיים). שני אלופי העבר אמונים על פיתוח האופנועים והיעדים העתידיים של טריומף.

בטריומף הכריזו על תאריכים לתחילת קמפיין המוטוקרוס באליפות המוטוקרוס העולמית (MXGP), עם כניסה לקטגוריית ה-MX2 (נפח של 250 סמ"ק, ארבע פעימות; ראו וידאו) בעונת 2024 – גם באירופה וגם בארצות הברית – ולקטגוריה הבכירה (נפח של 450 סמ"ק) בעונת 2025. רוכבי הפיתוח הם איוון טאדסקו האמריקאי, שיהיה אמון על הפיתוח בארצו, וקלמנט דאסל באירופה, שניהם רוכבים ותיקים בעלי שם וניסיון.

אודות אסי ארנסון

אסי ארנסון
רוכב שטח וכביש, מאמן כושר ושיקום במקצועו, חולה על ספורט מוטורי מכל הסוגים - בעיקר של דו-גלגלי על כל סוגיו

עשוי לעניין אותך

Yamaha XT500 79 2

נוסטלגיה: ימאהה XT500 – הזה שניצח את הדקאר

ה-XT500 המקורי משנת 1976 נחשב לאחד האופנועים החשובים ביותר של ימאהה, נמכר בהמוניו ואף ניצח את ראלי פריז דקאר האימתני

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן