דף הבית / טיולים / אירוע הרכיבה השנתי של ב.מ.וו – 2022
TF_BMW22-2091

אירוע הרכיבה השנתי של ב.מ.וו – 2022

בב.מ.וו ממשיכים במסורת ומוציאים גם בשנת 2022 את הטיול השנתי לרוכבי המותג בישראל - הפעם לדרום, בהשתתפות של כ-500 אנשים ועם הופעה של אברהם טל

צילום: תומר פדר

זו השנה התשיעית – כמעט ברציפות למעט שנת הקורונה – שבה דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו לישראל, מפיקה טיול שנתי מושקע לרוכבי המותג. הפעם הטיול התקיים לדרום הארץ, בהשתתפות של יותר מ-300 אופנועים וכ-500 אנשים, ועם הופעה של אברהם טל. 

אירוע הרכיבה של ב.מ.וו לרוכבי המותג, 'הטיול השנתי' כפי שמכונה, כבר מזמן הפך למסורת ולשם דבר אצל רוכבי ב.מ.וו. הטיול הזה הוא הדרך של יבואנית ב.מ.וו להחזיר מעט לרוכבים, לגרום לגיבוש ול'גאוות יחידה', ולאפשר להם להזדהות עם ערכי המותג. לטווח הארוך זו השקעה משתלמת, אגב, למרות ההוצאות הכבדות. הרוכבים עצמם מחכים לאירוע הזה, וגם השנה – כמו בכל שנה – ההרשמה נסגרה תוך פחות משעה מרגע פתיחתה עקב הביקוש הגבוה. הרוכבים, אגב, לא משלמים על האירוע, שמופק כולו על-ידי היבואנית. יותר מ-300 אופנועים וכ-500 אנשים השתתפו במהדורת 2022 של הטיול.

צפו בווידאו: אירוע הרכיבה השנתי של ב.מ.וו 2022

עריכה: אביעד אברהמי

האירוע התחיל במפגש בחניון רעים, ומשם נחלקו הרוכבים לקבוצת רכיבה בכביש וקבוצת רכיבה בשטח – לפי הרשמה מוקדמת. מסלולי הרכיבה עברו בכבישי הדרום, והסתיימו ב'חאן ספינת המדבר'. תמיד מרשים לראות מאות אופנועים רוכבים בשיירה ארוכה – במיוחד אופנועים גדולים עם נוכחות רבה, ועל אחת כמה וכמה כשיש דגם אחד דומיננטי מאוד – במקרה הזה R1200GS / R1250GS, שהיווה את הרוב המכריע מבין דגמי ב.מ.וו שהשתתפו בטיול.

בחאן ספינת המדבר נהנו הרוכבים מארוחת צהריים עשירה ומהופעה של אברהם טל. בנוסף, אנשי ב.מ.וו פתחו חנות אביזרים עם על האביזרים וציוד הרכיבה של ב.מ.וו, שבימים כתיקונם נמצא באולם התצוגה המרכזי.

כמו בכל השנים האחרונות, אירוע הרכיבה השנתי של 2022 היה מושקע ומוצלח מאוד, ויעידו על כך האנרגיות הגבוהות של המשתתפים וכמויות החיוכים. כמו תמיד, אנחנו חושבים שאירועים כאלה, שמטרתם להחזיר קצת לרוכבי המותג ולפרגן להם בחזרה, עושים רק טוב לכולם, מפתחים את התרבות המוטורית כולה, מחזקים את המותג בעיני הלקוחות, ואפילו גורמים ל'גאוות יחידה' בקרב הרוכבים. נתראה גם באירוע של השנה הבאה.

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

קאגיבה W4

נוסטלגיה: קאג'יבה W4 – קרוס איטלקי

ה-W4 של קאג'יבה היה קרוס נוסף שביקר בישראל במהלך שנות ה-90 ולא השאיר הרבה חותם על תחום ה-50 סמ"ק למרות מראה וממדים של אופנוע גדול

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן