דף הבית / חדשות / סאן-יאנג: ה-MAXSYM TL הוא המתחרה לטימקס
SYM-Maxsym-TL-Milan-003

סאן-יאנג: ה-MAXSYM TL הוא המתחרה לטימקס

סאן-יאנג חושפת במילאנו קטנוע ספורטיבי עם מנוע טווין בנפח 465 סמ"ק - מתחרה ישיר לטימקס 530; קבלו את המקסים TL

מתחרה טייוואני נוסף לטימקס של ימאהה: סאן-יאנג חושפת במילאנו את ה-MAXSYM TL – קטנוע ספורטיבי עם מנוע טווין מקבילי חדש בנפח 465 סמ"ק.

סאן-יאנג מקסים TL
סאן-יאנג מקסים TL

המקסים TL הוא קטנוע חדש לחלוטין שנחשף כעת במילאנו, והוא יותר ממזכיר את דגמי ה-MAX של ימאהה עם דגש על הטימקס. בבסיסו מנוע טווין מקבילי חדש לחלוטין של סאן-יאנג, בנפח 465 סמ"ק עם 8 שסתומים וגל זיזים עילי כפול. מנוע הטווין החדש מפיק 40 כ"ס (29.4 קילוואט), ועל-פי סאן-יאנג ההספק מתקבל על טווח סל"ד רחב למדי.

המנוע כולל מצמד רב-דיסקי רטוב ומערכת וריאטור שיושבת בתוך יחידת המנוע – בדיוק כמו מבנה המנוע של הטימקס – כשהמנוע יושב בתוך השלדה ומעביר את הכוח לגלגל האחורי על-ידי הינע סופי שרשרת וגלגלי שיניים. בשל מיקום המנוע, חלוקת המשקל בין שני הגלגלים עומדת על 50/50, מה שמבטיח ביצועים ספורטיביים מאוזנים.

מלפנים יש צמד בולמים הפוכים ובשרניים, ומאחור זרוע אחורית ובולם יחיד אופקי עם מערכת לינקים לפרוגרסיביות המתלה, והוא מתכוונן לעומס קפיץ. צמד הדיסקים הקדמיים בקוטר 275 מ"מ עם קליפרים רדיאליים, הדיסק האחורי בקוטר זהה, ויש מערכת ABS כסטנדרט. הצמיגים בקוטר "15 ספורטיבי, כשהקדמי במידה 120/70 והאחורי במידה 160/60. גובה המושב 800 מ"מ, ונפח מיכל הדלק 13 ליטרים. נתון משקל לא נמסר על-ידי סאן-יאנג.

העיצוב, כאמור, יותר ממזכיר את הטימקס 530 של ימאהה, ואנחנו בטוחים למדי שמעל שולחן העבודה של צוות הפיתוח של המקסים TL הייתה תלויה תמונה גדולה של הטימקס. יחד עם זאת, הסאן-יאנג מקבל פנסי LED היקפיים, כולל בפנסים הראשיים.

עדיין לא ברור מתי המקסים TL יגיע ארצה ומה יהיה מחירו, אולם בתמחור אטרקטיבי הוא בהחלט עשוי להיות להיט מכירות. נעדכן.

הטימקס של סאן-יאנג
הטימקס של סאן-יאנג

אודות אביעד אברהמי

אביעד אברהמי
בן 46, רוכב על אופנועים 30 שנים ברציפות, חולה גז מאובחן, ממציא מטבע הלשון 'חזיר גז' ועורך את האתר שבו אתם גולשים כעת.

עשוי לעניין אותך

FE-350-2023-3

הוסקוורנה: חנויות 'פופ-אפ' בשטח במאי וביוני

לכבוד 10 שנים למותג הוסקוורנה המחודש בישראל, בעופר-אבניר יפתחו במהלך מאי ויוני חנויות פופ-אפ בשטח - ניתן יהיה לבצע נסיעת מבחן, לרכוש אופנוע ולקבל אותו במקום

תגובה אחת

  1. Avatar

    מתיי מקסים 500 ישווק אם בכלל.?

Single Sign On provided by vBSSO
דילוג לתוכן